O nas

JESTEM FOTOGRAFEM

Nazywam się Wiktor

  • iconPASJA
  • iconKREATYWNOŚĆ
  • iconZAANGAŻOWANIE
Moja pasja do fotografii narodziła się w Brazylii, gdzie mieszkałem przez kilka miesięcy, pracując z dzieciakami w sierocińcu. Działo się tam tyle niesamowitych rzeczy, że poczułem potrzebę uwieczniania tego wszystkiego na zdjęciach. Światło, ludzie emocje... Od tamtej pory wciąż się rozwijam w tym kierunku, szkolę, eksperymentuję i szukam swojego fotograficznego "ja". Z wykształcenia jestem też pedagogiem, co pozwala mi lepiej rozumieć ludzkie emocje i historie. Przez wiele lat fotografia była moją ogromną pasją, którą teraz przyszedł czas się podzielić... Oto moja historia... w skrócie ;)
JESTEM ARTYSTKĄ

Mam na imię Marta

  • iconRADOŚĆ
  • iconPOMYSŁOWOŚĆ
  • iconPROSTOTA

Moja mama lepiła mi z plasteliny bałwanki, a tata puszczał U2. I tak wyglądały moje początki ze sztuką. Od kiedy pamiętam- rysuję, maluję, projektuję, szyję, komponuję. Wszechstronność pozwala mi w kreatywny i niebanalny sposób patrzeć na świat, co z jednej strony jest cudowne, pomocne i najlepsze! A z drugiej- kiedy muszę siedzieć w domu i się nim zajmować- udręką.
Robiąc sesje staram się wnieść jak najwięcej profesjonalizmu i… pogody ducha. Bo czymże byłaby pasja, gdyby nie była realizowana z uśmiechem! Zależy mi na nieoczywistym podejściu do każdego kadru ale też prostym sposobem osiągnięcia zamierzonego efektu.
Kocham muzykę, śmiech i mojego męża. :D

Image
Image
Image
Image
Image

Umiejętności

Umiejętności fotograficzne rozwijam (Wiktor) od wielu już lat, uczestnicząc w kursach, szkoleniach i szkole fotografii. Moje fotografie były doceniane już w niejednym konkursie. Marta zaś również od wielu lat rozwija swoje zdolności artystyczne malując i sprzedając obrazy czy wykonując prace na zamówienie dla osób prywatnych czy instytucji, takich jak szkoły.

Dobry sprzęt

Pracujemy tylko na dobrym sprzęcie fotograficznym firmy Canon. Między innymi na body 5d Mk IV i obiektywach typu 70-200 2.8 IS Mk III. Gwarantuje to naprawdę dobrą jakość zdjęć.

Nietuzinkowość

Oryginalne spojrzenie na rzeczywistość, która otacza każdego z nas, to coś czym się wyróżniamy. Możemy zrobić Ci zwykłą, ładną sesję, jasne, toż to podstawowa umiejętność każdego dobrego fotografa. Lecz jeśli dasz się ponieść wyobraźni...

Fotografia jest sztuką polegającą na odkrywaniu niezwykłości w zwyczajności.

Informacje

Wszystkie zdjęcia są naszą własnością. Ich rozpowszechnianie i przerabianie bez naszej wiedzy jest zabronione. 

Jeśli potrzebujesz podobnych zdjęć, to zapraszamy do zamówienia sesji, bądź kupienia praw niewyłącznych.

Kontakt

Adres: ul. Januszowicka 20c, 53-135, Wrocław

Tel: +48 608 422 364

Email: biuro@sesjerodzinne.pl