Usługi

Fotografia jest sztuką, aktem tworzenia

Nie da się powtórzyć raz wykonanej sesji. Za każdym razem będzie inaczej, bo inne jest miejsce i czas, inni ludzie, inna rzeczywistość.... Jednak doświadczony fotograf wie, jak uzyskać zamierzony efekt, umie odnaleźć się nawet w najtrudniejszych warunkach, jest kreatywny i nie boi się wyzwań, jednocześnie stawiając nacisk nie tylko na zrobienie "ładnych" zdjęć, ale relację z tymi, których fotografuje. Sesja zdjęciowa może być godziną dużego stresu i zakłopotania, a może być czasem przygody, przemiany, wejrzenia w głąb siebie samego. Trzeba tylko pozwolić się poprowadzić... Jako zespół sesjerodzinne.pl staramy się właśnie tak pracować... I póki co ponoć nieźle nam to wychodzi ;)

SESJE FOTOGRAFICZNE
Dopasowane do potrzeb. Szyte na miarę. Profesjonalne.
OKAZJE

Śledź nas na Facebooku. Często rozdajemy vouchery i organizujemy różne promocje!
NIETYPOWE PROJEKTY

Masz nietypowe projekty fotograficzne? Potrzebujesz kogoś, kto przygotuje scenografię do niecodziennej sesji? Dobrze trafiłeś ;)
Co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić?
SESJE INDYWIDUALNE

SESJE INDYWIDUALNE

Jeśli chcesz się poczuć wyjątkowo lub po prostu potrzebujesz sesji wizerunkowej na swoją stronę internetową, to chętnie pomożemy. Mamy duże doświadczenie w pracy z osobami, które na codzień nie mają nic wspólnego z fotografią i nie wiedzą jak ustawić się do zdjęcia, by dobrze na tym zdjęciu wyjść. Pomożemy, pokierujemy w doborze stroju i znajdziemy odpowiednią lokalizację, dostosowaną do Twoich potrzeb.
FOTOGRAFIA ŚLUBNA

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

On się w końcu zapytał. Ona się zgodziła. To co? Ślub! I co dalej? Lista gości, zaproszenia, kościół, jedna koperta, druga koperta, sala, menu, makijaż, suknia, garniak. Kurde! Jeszcze DJ! A! I fotograf. Ale który?
No cóż... Z własnego doświadczenia mówimy- na pewno taki, który uwieczni WSZYSTKICH gości, a nie tylko tych na parkiecie. No i taki, który uwieczni emocje, a nie pozy na ściance.
No i jeszcze żeby drogo nie było xD
FOTOGRAFIA RODZINNA

FOTOGRAFIA RODZINNA

Ma być śmiesznie i ciekawie, a może intymnie i tajemniczo? A może masz swój własny pomysł na zdjęcia Twojej rodziny? Może jest coś co Was określa i chcesz to ująć na zdjęciach? Jakkolwiek nie będzie- warto mieć pamiątki z okresów dorastania dzieci i nas samych. By później z sentymentem i łzą w oku móc scrollować wspomnienia na fb.
FOTORELACJE Z IMPREZ

FOTORELACJE Z IMPREZ

Ma być głośno, hucznie, z jajem i na całego! I ma być to widać na zdjęciach!
Kawalerskie, panieńskie, urodziny, eventy firmowe, turnieje, zawody, koncerty.
A do tego ekipa fotografów zdolna do wszystkiego! :D
SESJE STYLIZOWANE

SESJE STYLIZOWANE

Nie ukrywamy- to nasza ulubiona kategoria zdjęć. Uwielbiamy kreatywnie i nietypowo! Stroje, make-up, dodatki, miejsca, pora dnia lub nocy, wszystko dobieramy indywidualnie i tworzymy od podstaw, by wyszło z tego coś niesamowitego!
WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Nie musisz chcieć zarabiać na fotografii, by mieć motywację do jej uczenia się. Fotografia powinna przede wszystkim być pasją. Większość podstawowej wiedzy można znaleźć bez problemu w internecie, ale nic nie zastąpi kontaktu z żywym człowiekiem, fotografem, który odpowie na każde Twoje pytanie, poprowadzi za rękę i będzie wiedział czego jeszcze nie wiesz Ty sam. Dlatego chcemy zaoferować możliwość poprowadzenia warsztatów zarówno indywidualnych, jak i grupowych zarówno dla totalnie zielonych, jak i już nieco bardziej zaawansowanych adeptów tajemnej sztuki fotografii. 

Informacje

Wszystkie zdjęcia są naszą własnością. Ich rozpowszechnianie i przerabianie bez naszej wiedzy jest zabronione. 

Jeśli potrzebujesz podobnych zdjęć, to zapraszamy do zamówienia sesji, bądź kupienia praw niewyłącznych.

Kontakt

Adres: ul. Januszowicka 20c, 53-135, Wrocław

Tel: +48 608 422 364

Email: biuro@sesjerodzinne.pl